fbpx

Nasza kadra

Agnieszka Kurek

Agnieszka Kurek

Dyrektor przedszkola

Jestem absolwentką Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Ukończyłam Zintegrowaną Edukację Wczesnoszkolną i Przedszkolną z terapią pedagogiczną oraz Resocjalizację i Profilaktykę Społeczną...

Sara Jodłowska-Adamiec

Sara Jodłowska-Adamiec

Nauczyciel

Ukończyłam studia na wydziale Pedagogicznym i Artystycznym w specjalności – Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna z nauczaniem języka angielskiego...

Anna Dudek

Anna Dudek

Nauczyciel

Od zawsze chciałam pracować z dziećmi. Pomału dążyłam do celu kierując się na studia pedagogiczne. Ukończyłam Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach specjalność Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna z gimnastyką korekcyjno-kompensacyjną...

Marlena Młynek

Marlena Młynek

Nauczyciel

Przed rozpoczęciem pracy w naszym przedszkolu, podczas studiów na Wszechnicy Świętokrzyskiej na kierunku Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna rozpoczęłam tworzenie fundamentów pracy pedagoga, pracy z dziećmi...

Marlena Lampart

Marlena Lampart

Nauczyciel

Jestem absolwentką Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Pedagogika ze specjalnością Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna z terapia pedagogiczną...

Diana Grzegorczyk

Diana Grzegorczyk

Nauczyciel

Jestem absolwentką studiów licencjackich o specjalności edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna z nauczaniem języka angielskiego i studiów magisterskich o specjalności edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna z terapią pedagogiczną na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach oraz studiów I' Logopedii na Staropolskiej Szkole Wyższej w Kielcach.

Katarzyna Janikowska

Katarzyna Janikowska

Nauczyciel

Jestem absolwentką uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Logopedia oraz studia podyplomowe ma kierunku Spektrum Autyzmu - diagnoza, edukacja, terapia i rewalidacja, Oligofrenopedagogika, Przygotowanie Pedagogiczne oraz Zdrowie Publiczne.

Ewa Kałuża

Ewa Kałuża

Nauczyciel

Ukończyłam edukację wczesnoszkolną i przedszkolną na Wszechnicy Świętokrzyskiej w Kielcach oraz studia podyplomowe w zakresie edukacji i rehabilitacji osób z niepełnosprawnością intelektualną.

Ewa Snochowska

Ewa Snochowska

Nauczyciel języka hiszpańskiego

Nauczyciel języka hiszpańskiego, a poza przedszkolem także angielskiego i rosyjskiego. Języki i praca z dziećmi to moja pasja. W  zawodzie nauczyciela pracuje 4 lata. Od 2019 r jestem właścicielem szkoły językowej El mundo creativo. Naucza dzieci, a także osoby dorosłe, wielu z moich podopiecznych osiąga wielkie sukcesy na płaszczyźnie językowej.

Klaudia Kundera

Klaudia Kundera

Trener tańca

Tancerka turniejowa z międzynarodowa klasą taneczna „S” w tańcach karaibskich. Specjalizuje się w salsie i bachacie. Lubi przekazywać wiedzę swoim podopiecznym sprawia jej to wielką frajdę.

Karolina Nowak

Karolina Nowak

Nauczyciel rytmiki

Jestem studentką (studia magisterskie) Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach na Wydziale Sztuki w kierunku edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej. W tym samym kierunku ukończyłam studia pierwszego stopnia (licencjackie). Gram na takich instrumentach jak: gitara, pianino, akordeon, a także wiele innych.

Dawid Kukła

Dawid Kukła

Trener piłki nożnej

Jestem trenerem zajęć piłkarskich prowadzonych w naszym mieście przez Dap Akademię. Prowadzę zajęcia z dziećmi w wieku przedszkolnym i nie tylko. Poprzez tak lubiany sport jakim jest piłka nożna zaszczepiamy w dzieciach to co bardzo ważne zainteresowanie formą aktywności ruchowej.

Lektor języka angielskiego

Lektor języka angielskiego

Hi. I’m  Anna. Jestem z wykształcenia lingwistką. Pisałam pracę magisterską z zakresu językoznawstwa, której przedłużeniem była rozpoczęta praca doktorska o tej samej tematyce w Państwowej Akademii Nauk w Krakowie. Tematem pracy była : „ Gramatyka generatywna jako przedłużenie paradygmatu falsyfikacjonistycznego w generatywizmie”.

Krzysztof Kęćko

Krzysztof Kęćko

Trener karate

Zajęcia dodatkowe fakultatywne z karate poprowadzi wykwalifikowany instruktor sportu kl. I w Karate Kyokushin, posiadający 4 DAN - Krzysztof Kęćko.
Jak sam twierdzi: istotą karate jest pokonywanie własnych słabości oraz dążenie do harmonii pomiędzy duchem i ciałem.

Marcin Soja

Marcin Soja

Ratownik medyczny

Nazywam się Marcin Soja i jestem Ratownikiem medycznym. Na codzień udzielam pomocy potrzebującym w karetce pogotowia, a swoja wiedzę, przekazuję prowadząc kursy dla dorosłych i warsztaty dla najmłodszych. Każdy z nas może znaleźć się w sytuacji, w której to my, osoba najbliższa lub ktoś obcy będzie potrzebował naszej pomocy. Czy na pewno umiemy pokonać strach i udzielić pomocy?