Nasza kadra

Nauczyciele

Agnieszka Kurek

Agnieszka Kurek

Dyrektor przedszkola

Jestem absolwentką Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Ukończyłam Zintegrowaną Edukację Wczesnoszkolną i Przedszkolną z terapią pedagogiczną oraz Resocjalizację i Profilaktykę Społeczną...

Ewa Kałuża

Ewa Kałuża

Nauczyciel

Ukończyłam edukację wczesnoszkolną i przedszkolną na Wszechnicy Świętokrzyskiej w Kielcach oraz studia podyplomowe w zakresie edukacji i rehabilitacji osób z niepełnosprawnością intelektualną.

Sara Jodłowska-Adamiec

Sara Jodłowska-Adamiec

Nauczyciel

Ukończyłam studia na wydziale Pedagogicznym i Artystycznym w specjalności – Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna z nauczaniem języka angielskiego...

Katarzyna Janikowska

Katarzyna Janikowska

Nauczyciel

Jestem absolwentką uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Logopedia oraz studia podyplomowe ma kierunku Spektrum Autyzmu - diagnoza, edukacja, terapia i rewalidacja, Oligofrenopedagogika, Przygotowanie Pedagogiczne oraz Zdrowie Publiczne.

Marzena Sobierajska

Marzena Sobierajska

Nauczyciel

W kontaktach z dziećmi staram się wykazywać empatią, dostrzegać, rozumieć i odpowiednio reagować na emocje podopiecznych. Jestem absolwentką studiów na kierunku logopedia, w Staropolskiej Szkole Wyższej w Kielcach.

Sylwia Racka

Sylwia Racka

Nauczyciel wychowawca

Odkąd sięgam pamięcią chciałam pracować z dziećmi. Praca ta daje mi ogrom radości i satysfakcji. Staram się stwarzać dzieciom ciepłą, serdeczną i rodzinną atmosferę.

Marika Herus

Marika Herus

Nauczyciel wychowawca

Praca z dziećmi jest moją pasją. Największą nagrodą dla mnie jest uśmiech moich podopiecznych.

Kamila Bugajska

Kamila Bugajska

Nauczyciel wychowawca

Jestem pedagogiem, ponieważ pragnę dbać o rozwój „młodego człowieka”, który dopiero poznaje świat, pomagam w procesie rozwoju dzieci, edukuję oraz pokazuje właściwy kierunek na kolejne lata życia.

Asystenci nauczycieli

Katarzyna Cyrańska

Katarzyna Cyrańska

Asystent nauczyciela

Wspólnie z dziećmi mam przyjemność eksperymentować w grupach, gdzie oprócz odkrywania nowych zjawisk mogą uczyć się współpracy. Prywatnie lubię aktywnie spędzać czas na pieszych lub rowerowych wycieczkach.

Urszula Sobczyk

Urszula Sobczyk

Asystent nauczyciela

Uważam, że wspaniałą rzeczą jest możliwość uczestniczenia i wpływu na rozwój dzieci, patrzeć jak rosną, rozwijają się, uczą coraz to nowych rzeczy od najmłodszych lat. Każdego dnia, staram się stworzyć dzieciom w przedszkolu miłą i życzliwą atmosferę.

Dodatkowo

Ewa Snochowska

Ewa Snochowska

Nauczyciel języka hiszpańskiego

Nauczyciel języka hiszpańskiego, a poza przedszkolem także angielskiego i rosyjskiego. Języki i praca z dziećmi to moja pasja. W  zawodzie nauczyciela pracuje 4 lata. Od 2019 r jestem właścicielem szkoły językowej El mundo creativo. Naucza dzieci, a także osoby dorosłe, wielu z moich podopiecznych osiąga wielkie sukcesy na płaszczyźnie językowej.

Krzysztof Kęćko

Krzysztof Kęćko

Trener karate

Zajęcia dodatkowe fakultatywne z karate poprowadzi wykwalifikowany instruktor sportu kl. I w Karate Kyokushin, posiadający 4 DAN - Krzysztof Kęćko.
Jak sam twierdzi: istotą karate jest pokonywanie własnych słabości oraz dążenie do harmonii pomiędzy duchem i ciałem.

Klaudia Kundera

Klaudia Kundera

Trener tańca

Tancerka turniejowa z międzynarodowa klasą taneczna „S” w tańcach karaibskich. Specjalizuje się w salsie i bachacie. Lubi przekazywać wiedzę swoim podopiecznym sprawia jej to wielką frajdę.

Lektor języka angielskiego

Lektor języka angielskiego

Hi. I’m  Anna. Jestem z wykształcenia lingwistką. Pisałam pracę magisterską z zakresu językoznawstwa, której przedłużeniem była rozpoczęta praca doktorska o tej samej tematyce w Państwowej Akademii Nauk w Krakowie. Tematem pracy była : „ Gramatyka generatywna jako przedłużenie paradygmatu falsyfikacjonistycznego w generatywizmie”.

DAP Akademia Kielce

DAP Akademia Kielce

Zajęcia z piłki nożnej

Nasze przedszkole od początku współpracuje z DAP Akademią w zakresie prowadzenia zajęć piłkarskich dla dzieci.

Tactum Sanitas

Tactum Sanitas

Centrum Zaawansowanej Fizjoterapii

Współpracując z TS prowadzimy diagnozę i terapię integrację sensoryczną w oparciu o najnowocześniejsze standardy i metody holistycznie dopasowując terapię do potrzeb dzieci.

Ida Najgeburska-Białek

Ida Najgeburska-Białek

Pracownia Emocji

Wieloletnia współpraca  Przedszkola Niepublicznego „ Zygzak” z psycholog Idą pozwala zapewnić dzieciom, rodzicom i nauczycielom optymalne wsparcie.

Skip to content