Tactum Sanitas

Centrum Zaawansowanej Fizjoterapii

„Centrum Zaawansowanej Fizjoterapii  Tactum Sanitas  powstało w sierpniu 2011 roku w Kielcach. Etymologia nazwy jest dość prosta: w centrum  praktykujemy wiele zaawansowanych metod terapeutycznych, zatem stosowne jest Centrum Zaawansowanej Fizjoterapii. A żeby dodać nieco indywidualizmu sięgnęłam do korzeni  języka łacińskiego, z którego pochodzi drugi człon nazwy: sanitas – uzdrawiający i tactum – dotyk. I tak oto powstało Centrum Zaawansowanej Fizjoterapii TACTUM SANITAS, instytucja oferująca przede wszystkim pomoc fizjoterapeutyczną niemowlętom, dzieciom, dorosłym i sportowcom, jak również profilaktykę zdrowotną.”

Współpracując z TS prowadzimy diagnozę i terapię integrację sensoryczną w oparciu o najnowocześniejsze standardy i metody holistycznie dopasowując terapię do potrzeb dzieci.