O przedszkolu

Poznaj nasze przedszkole

Powstaliśmy  w czerwcu 2017 roku. Mieścimy się przy Kieleckim Parku Technologicznym w Kielcach. Dzięki wsparciu Grupy MAC naszym wyróżnikiem jest nowoczesne zaplecze multimedialne – tablice multimedialne w każdej sali, roboty do nauki programowania Photon, Wonder zestawy Dach i Dot. drukarka 3D, dywan interaktywny oraz oczyszczacze powietrza. Dodatkowym atutem jest wykwalifikowana kadra pedagogiczna oraz bogata oferta zajęć edukacyjnych.

Co robimy?

Wyróżnia nas bogata oferta zajęć edukacyjnych, dzięki, którym Twoje dziecko będzie się rozwijać na różnych płaszczyznach:

Język angielski i hiszpański

Przedszkolaki z wielką ochotą poznają świat! Są w idealnym wieku, aby rozpocząć swoją przygodę z językami. Podczas zajęć z języka angielskiego i hiszpańskiego dzieci uczą się przez zabawę. Umiejętności te na pewno przydadzą się im w dorosłym życiu.

Zajęcia fakultatywne

Stawiamy na aktywność! W Przedszkolu Zygzak mamy rozbudowaną ofertę zajęć dodatkowych. Doskonalenie umiejętności tanecznych, zgłębianie tajników karate czy trenowanie piłki nożnej? Z nami te wszystkie rzeczy są możliwe!

Wycieczki i warsztaty

Otaczający nas świat bardzo ciekawi przedszkolaków! Staramy się go poznać. Organizujemy wycieczki do bliższych i dalszych zakątków naszego regionu. Regularnie uczestniczymy w różnorodnych przedsięwzięciach i często odwiedzamy naszego sąsiada – Energetyczne Centrum Nauki.

Opinie rodziców

Wiemy, że to co robimy jest dobre, a najlepszym dowodem są opinie zadowolonych rodziców: