Katarzyna Cyrańska

Asystent nauczyciela

Jestem studentką piątego roku Zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej z językiem angielskim na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Doświadczenie zawodowe zdobywam zgodnie z planem praktyk studenckich oraz w bieżącej pracy z dziećmi. Pracując z dziećmi staram wykazywać się empatią, cierpliwością oraz kreatywnością. Uważam, że do każdego dziecka należy podchodzić indywidualnie, aby pozwolić mu na prawidłowy rozwój.

Ukończyłam Kurs na wychowawcę wypoczynku, dlatego wycieczki, obozy sportowe, kolonie nie są mi obce. Prowadzę również warsztaty plastyczno-techniczne dla dzieci, gdzie wykorzystuję technikę scrapbookingu oraz string artu. Wspólnie z dziećmi mam przyjemność eksperymentować w grupach, gdzie oprócz odkrywania nowych zjawisk mogą uczyć się współpracy. Prywatnie lubię aktywnie spędzać czas na pieszych lub rowerowych wycieczkach.

Szkolenia i kursy:

• Edukacja włączająca.
  • Metoda Integracji Sensorycznej w codziennej pracy z dzieckiem w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.
  • Trening regulacji emocji. Ćwiczenia i zabawy dla dzieci i młodzieży.