Sylwia Racka

Nauczyciel wychowawca

Jestem absolwentką Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Ukończyłam studia licencjackie  na kierunku edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna z terapią pedagogiczną oraz magisterskie – pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Odkąd sięgam pamięcią chciałam pracować z dziećmi. Praca ta daje mi ogrom radości i satysfakcji. Staram się stwarzać dzieciom ciepłą, serdeczną i rodzinną atmosferę.

Największą nagrodą dla mnie jako nauczyciela jest widok szczęśliwego dziecka, które z każdym kolejnym dniem nabywa nowe umiejętności i z radością wraca do przedszkola. Towarzyszenie dzieciom w odkrywaniu siebie to droga pełna wyzwań, ale też ogromnej satysfakcji. W wolnym czasie lubię spędzać czas z bliskimi, wybrać się na pieszą wędrówkę czy przeczytać dobrą książkę.