fbpx

Archiwa: <span>Profiles</span>

Marcin Soja
Profiles

Marcin Soja

Nazywam się Marcin Soja i jestem Ratownikiem medycznym. Na codzień udzielam pomocy potrzebującym w karetce pogotowia, a swoja wiedzę, przekazuję prowadząc kursy dla dorosłych i warsztaty dla najmłodszych. Każdy z nas może znaleźć się w sytuacji, w której to my, osoba najbliższa lub ktoś obcy będzie potrzebował naszej pomocy. Czy na pewno umiemy pokonać strach i udzielić pomocy?

Lektor języka angielskiego
Profiles

Lektor języka angielskiego

Hi. I’m  Anna. Jestem z wykształcenia lingwistką. Pisałam pracę magisterską z zakresu językoznawstwa, której przedłużeniem była rozpoczęta praca doktorska o tej samej tematyce w Państwowej Akademii Nauk w Krakowie. Tematem pracy była : „ Gramatyka generatywna jako przedłużenie paradygmatu falsyfikacjonistycznego w generatywizmie”.

Diana Grzegorczyk
Profiles

Diana Grzegorczyk

Jestem absolwentką studiów licencjackich o specjalności edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna z nauczaniem języka angielskiego i studiów magisterskich o specjalności edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna z terapią pedagogiczną na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach oraz studiów I' Logopedii na Staropolskiej Szkole Wyższej w Kielcach.

Ewelina Kaczmarczyk
Profiles

Ewelina Kaczmarczyk

Jestem absolwentka Staropolskiej Szkoły Wyższej na kierunku Pedagogika o specjalności logopedia. Obecnie poszerzam swoje kwalifikacje zawodowe o kolejne kierunki pedagogiczne. Od zawsze chciałam pracować z dziećmi, ponieważ każdy spędzony z nimi czas przynosi nowe wyzwania, a każdy dzień w pracy jest inny, co daje dużo radości i motywacji do pracy.

Klaudia Kundera
Profiles

Klaudia Kundera

Tancerka turniejowa z międzynarodowa klasą taneczna „S” w tańcach karaibskich. Specjalizuje się w salsie i bachacie. Lubi przekazywać wiedzę swoim podopiecznym sprawia jej to wielką frajdę.

Dawid Kukła
Profiles

Dawid Kukła

Jestem trenerem zajęć piłkarskich prowadzonych w naszym mieście przez Dap Akademię. Prowadzę zajęcia z dziećmi w wieku przedszkolnym i nie tylko. Poprzez tak lubiany sport jakim jest piłka nożna zaszczepiamy w dzieciach to co bardzo ważne zainteresowanie formą aktywności ruchowej.

Karolina Nowak
Profiles

Karolina Nowak

Jestem studentką (studia magisterskie) Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach na Wydziale Sztuki w kierunku edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej. W tym samym kierunku ukończyłam studia pierwszego stopnia (licencjackie). Gram na takich instrumentach jak: gitara, pianino, akordeon, a także wiele innych.

Krzysztof Kęćko
Profiles

Krzysztof Kęćko

Zajęcia dodatkowe fakultatywne z karate poprowadzi wykwalifikowany instruktor sportu kl. I w Karate Kyokushin, posiadający 4 DAN - Krzysztof Kęćko.
Jak sam twierdzi: istotą karate jest pokonywanie własnych słabości oraz dążenie do harmonii pomiędzy duchem i ciałem.

Agnieszka Kurek
Profiles

Agnieszka Kurek

Jestem absolwentką Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Ukończyłam Zintegrowaną Edukację Wczesnoszkolną i Przedszkolną z terapią pedagogiczną oraz Resocjalizację i Profilaktykę Społeczną...

Marlena Lampart
Profiles

Marlena Lampart

Jestem absolwentką Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Pedagogika ze specjalnością Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna z terapia pedagogiczną...

  • 1
  • 2