Zostało już tylko kilka miejsc w grupie zerowej!

Drodzy Rodzice wielkimi krokami zbliża się kolejny rok szkolny, który z pewnością przyniesie szereg nowych wyzwań ?

Jeśli szukacie miejsca dla swoich Pociech, w którym spotkają się z ciepłym i serdecznym podejściem nauczycieli, którzy jednocześnie wyedukują Wasze dzieci na wysokim poziomie, zapraszamy do naszej przedszkolnej „Zerówki”, gdzie prowadzimy nabór uzupełniający dla dzieci z roczników 2014 oraz 2015.

Zygzak to społeczność:

• Bogata w kilkuletnie doświadczenie dydaktyczne,
  • Mająca wsparcie lidera wśród wydawnictw pedagogicznych – Grupę MAC,
  • Dostosowujemy rozwiązania do bieżącej sytuacji zgodnie z wytycznymi MEN oraz rekomendacjami GIS,
  • Nasi absolwenci osiągają bardzo dobre wyniki w nauce na dalszych szczeblach edukacji,
  • Stawiamy na rozwój poznawczy i emocjonalny naszych przedszkolaków, a także rozwijamy zainteresowania dzieci.

Serdecznie zapraszamy do zapisów i do zobaczenia w nowym roku szkolnym! ☺️