Wyniki 1 części diagnozy gotowości szkolnej naszych przedszkolaków 2023r.

Wyniki 1 części diagnozy gotowości szkolnej naszych przedszkolaków 2023r.

__Yellow Bunnies_30.11.2023_wykresy__Little Birds_01.12.2023_wykresy

Przedszkole etap edukacji poprzedzający wiek szkolny. Jak często zapominamy o tym że:

Wszystkiego, co naprawdę trzeba wiedzieć o tym, jak żyć, co robić i jak postępować, nauczyłem się w przedszkolu. Mądrość nie znajdowała się na szczycie wiedzy zdobytej w szkole średniej, ale w piaskownicy niedzielnej szkółki. Tam się nauczyłem, że trzeba:
Miło nam przedstawić wyniki pierwszej części tzw, diagnozy gotowości szkolnej dzieci. Dzięki nowoczesnym narzędziom w postaci arkusza diagnostycznego oraz aplikacji z Wydawnictwa MAC https://www.mac.pl/diagnoza  – nasi nauczyciele dokładnie mogli zmierzyć, ocenić, przeanalizować wyniki dzieci, a następnie przekazać je rodzicom dzieci.
Analiza wyników pozwala również nam na dokładne zaplanowanie pracy z dziećmi w kolejnym semestrze.
Niezwykle satysfakcjonującym jest dla nas iż diagnozę gotowości szkolnej w naszym przedszkolu osiągają już dzieci  w wieku 5 lat ( dzieci z grupy Little Birds).
#zygzak #zabawa&nauka #gotowośćszkolna #arkuszediagnozy #edukacjadzieci #poznajemyświat #bardzodobreprzygotowaniedoszkoły
Skip to content