Wielospecjalistyczna ocena rozwoju dziecka – zapisz dziecko i skorzystaj :)

Wielospecjalistyczna ocena rozwoju dziecka – zapisz dziecko i skorzystaj :)

Jeśli twoje dziecko posiada opinię o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju lub orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego to zapraszamy do zygzaka.

Współpracując z Centrum Zaawansowanej Fizjoterapii Tactum Sanitas – Katarzyny Zawady oraz Pracownią Emocji  – Psycholog Idy Najgeburskiej -Białek,  Przedszkole Niepubliczne „Zygzak” tworzy przestrzeń do wsparcia rozwoju dzieci ze zdiagnozowanymi potrzebami.

Wczesne wspomaganie rozwoju to szansa, aby jak najszybciej rozpocząć niwelowanie zaburzeń rozwojowych. Zajęcia odbywają się w wymiarze 1h w tygodniu z każdym specjalistą:

  • zapewniamy zajęcia si lub fizjoterapię
  • zajęcia z psychologiem
  • zajęcia logopedyczne
  • zajęcia terapii pedagogicznej,
  •  Przyznane dziecku terapie są zbieżne z jego potrzebami. Stosujemy elementy technik i metod terapii behawioralnej dostosowane do warunków naszego przedszkola, terapię pedagogiczną, integracji  sensorycznej,  rehabilitację ruchową.  Staramy się wspierać rodziców zarówno fachową wiedzą, jak i ciepłym słowem.

Ścisła współpraca a także stały kontakt specjalistów z wychowawcami przedszkolnymi wpływa korzystnie na wspólnie ustalony plan pracy z dzieckiem ( jedność działania 🙂 )

Skip to content