Wakacyjne plany zygzaka :)

Wakacyjne plany zygzaka :)

Wakacyjne plany zygzaka:)

 

Drodzy Rodzice rozpoczęliśmy wakacyjny okres szkolno–przedszkolny dlatego dla naszych przedszkolaków zaplanowaliśmy nieco luźniejszy czas:)

To na czym nam zależy to by Państwa dzieci aktywnie, bezpiecznie i atrakcyjnie spędziły pobyt w przedszkolu ale jednocześnie odczuły, że mamy najpiękniejszą porę roku, z perspektywą wyczekiwanych wakacji w tle.

Dlatego uprzejmie informuję iż wszystkie dzieci będą uczestniczyły w cotygodniowych zajęciach tanecznych z trener Klaudią Kunderą oraz w treningach piłkarskich. Również Ciocia Karolina będzie nas odwiedzała na zajęcia z rytmiki i chóru 🙂

Zajęcia z lektorami pozostają bez zmian ( możliwe są ewentualne modyfikacje dni oraz godzin zajęć ze względu na urlopy pracowników ).

Wakacyjna tematyka tygodniowych zajęć w grupach:

  1. Bezpieczne wakacje
  2. Literackie podróże
  3. Kreatywny przedszkolak
  4. W baśniowej krainie
  5. Ruch to zdrowie
  6. Człowiek i jego zmysły
  7. Podróże po Polsce
  8. Pocztówka z wakacji

 

Skip to content