Szlachetna Paczka 2022

Szlachetna Paczka 2022

Droga Rodzino Zygzaka

Chcielibyśmy jeszcze raz podziękować za zaangażowanie a tegoroczną akcję #szlachetna_paczka.

Ale od początku w pierwszej kolejności dziękujemy Cioci Sarze która zainicjowała organizację akcji w przedszkolu, wybór rodziny oraz logistykę pakowania i dostarczenie darów:)

W kolejnych podziękowaniach zwracamy się do Wszystkich z zygzaka, Rodziców, Nauczycieli, Dzieci wszystkich którzy zechcieli włączyć się w zbiórkę. To dzięki Waszym cudownym sercom zebraliśmy dary, które spakowane zostały w 14 kartonów.

Ostatnim serdecznym słowem dziękujemy chcemy obdarzyć wolontariuszy ze Szlachetnej Paczki którzy swój czas poświęcili by zanieść radość innym.

 

Przy okazji ww. akcji chcemy również podsumować i podziękować za udział w zbiórce zorganizowanej na rzecz dzieci z oddziału onkologii kieleckiego szpitala. Ponad miesiąc temu udało nam się zebrać pomoce, materiały plastyczne, kredki oraz pozycje książkowe #misiowabiblioteczka oraz książki z #wydawnictwoDwukropek, które zagościły w szpitalnej świetlicy dla dzieci.

 

Drodzy zaangażowani dziękujemy serdecznie za tak ogromną wolę pomagania .

Dobro wraca. Dziękujemy. Kadra zygzaka.

Skip to content