Podsumowanie z maja 2021

Podsumowanie z maja 2021

Drodzy, miesiąc maj choć pogodowo chłodny obfitował w moc cudownych ciepłych emocji:)

Maj to dwa wiodące przedsięwzięcia: przeorganizowanie placu zabaw oraz zorganizowanie uroczystości rodzinnej -z wykorzystaniem technologii. Udało nam się zagospodarować przestrzeń na placu zabaw, powstały wspólnymi siłami warzywniaki. Posialiśmy warzywa i posadziliśmy kwiaty, teraz obserwujemy wzrost roślin oraz dbamy by miały odpowiednie warunki wzrostu: czyli podlewamy, wyrywamy chwasty i czekamy na efekty:)Dzieci pod okiem wychowawców przygotowały występy słowno-muzyczne z okazji Dnia Mamy i Taty. Powstały 3 ciekawe filmy, które zostały przesłane rodzicom. Czas pandemii podzielił nasz sposób na świętowanie. Świętujemy zatem w przedszkolu  i w domach z rodzicami.  Nie mniej jednak każda forma pamięci, ciepłych słów i gestów czy drobne upominki przygotowane przez dzieci umilają czas i chyba jeszcze bardziej pozwalają docenić to co mamy.

To był bardzo pracowity miesiąc:)

 

 

 

Skip to content