Podsumowanie wakacji 2021

Podsumowanie wakacji 2021

Czas na małe podsumowanie wakacyjnych aktywności ?

Nasze przedszkolaki z radością wróciły z wakacji w przedszkolne mury.

Wakacyjny czas zabaw w zygzaku osnuty był nieustanie elementami dydaktycznymi. Przenosiliśmy się tematyką a to w regiony kraju, a to w podróż po Europie, w góry,  lasy i nad morze ? Zaliczyliśmy dwie ewakuacje – sprawność działania oraz właściwy bezpieczne opuszczenie budynku mamy już przećwiczone . Wakacyjny czas to również to również czas przygotowań, zmian sal przez dzieci, planowania nowego roku szkolnego i dalszego rozwoju przedszkola. W wakacje również Ciocia Marlenka uzyskała po pozytywnej akceptacji komisji stopnień nauczyciela kontraktowego – ogromnie gratulujemy ?

Kadra zygzaka starała się również aktywnie odpocząć i nabrać siły i energii na nowy rok szkolny.

Kończąc wakacje i stary rok szkolny,  mamy garść wspomnień i nadzieję na nową edukacyjną przygodę ?