Podsumowanie miesiąca – październik 2020

Czas na małe podsumowanie minionego miesiąca!

Październik ze swoją jesienną aurą pozwolił nam na obserwowanie wszystkich charakterystycznych zmian zachodzących w przyrodzie. Obserwacje te, pozwoliły nam na dokładne poranne analizy kalendarza pogody. O nasze emocje dba pani psycholog i z pewnością pomagają poranne rozmowy o samopoczuciu czy lektura ulubionych opowieści Franklina, Bajek terapeutycznych czy Uczuciometr.  Zajęcia dydaktyczne wzbogacone zostały o tematykę zaplanowaną w kalendarium uroczystości. Obchodziliśmy dzień empatii, światowy dzień zwierząt. W przedszkolu została zorganizowana akcja mająca na celu pomoc bezdomnym zwierzakom z pobliskiego schroniska. Zebrane przez Rodziców i dzieci dary zostały przekazane dla podopiecznych Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Dyminach koło  Kielc. Nasze dzieci chętnie brały również udział w zajęciach z kodowania z wykorzystaniem maty do kodowania, kart pracy, tablicy multimedialnej czy robotów. W grupach planowo realizowane są projekty takie jak: moje emocje, czy projekt kosmos. Wychowawcy rozwijają również zainteresowania dzieci poprzez dobór treści którymi dzieci się szczególnie interesują jak i prowadząc kółka zainteresowań.  

Czas płynie nam niezwykle szybko i intensywnie.

Skip to content