Podsumowanie miesiąca – maj 2020

Jak nam minął maj ?

 Drodzy, ostatni miesiąc był bardzo intensywny.  Przygotowywaliśmy się na powrót naszych przedszkolaków którzy bardzo tęsknili za przedszkolem. Aranżacja sal uległa zmianie, ale mamy więcej przestrzeni do zabawy J Rytm dnia troszkę się zmienił wchodzimy bezpośrednio do swoich grup i bawimy się ze swoimi rówieśnikami.  –  Wiece dzieci nas nieustająco zaskakują, zdawać by się mogło, że przedszkolaki „tęskniły tylko za swoja grupą” a tu pytania w ranku „ Ciociu a kiedy pobawimy się w zielonej sali, a kiedy starszaki do nas przyjdą?”

Te nasze małe przedszkolaki jakoś szybko spoważniały, dumni jesteśmy z ich postawy: pamiętają o myciu rączek, odległości w zabawie a przy tym wszystkim radość i uśmiech nie schodzi z ich twarzy. Możemy nawet stwierdzić że przychodzą chętniej do przedszkola  niż przed marcem.

Nauczyciele nadal prowadzą zajęcia online ze wszystkimi którzy pozostali jeszcze w domach. Otrzymujemy motywację i wsparcie od Rodziców w emailach czy smsach, stąd wiemy ze dzieci czekają na zajęcia i bardzo je lubią . Bardzo nas to cieszy.

A w przedszkolu dni mijają bardzo szybko. W tym roku po raz pierwszy nie odbyły się uroczystości z okazji dni Mamy i Taty, ale mimo wszystko staraliśmy się z dziećmi pamiętać, zaśpiewać piosenkę, narysować laurkę czy złożyć życzenia.

Skip to content