Podsumowanie miesiąca kwiecień 2021

Podsumowanie miesiąca kwiecień 2021

Minął nam kolejny miesiąc.

Kwiecień przyniósł nam dwie formy nauki i zabawy  twz. naukę zdalną oraz zajęcia stacjonarne. Wszystko za sprawą zwiększonej liczby zachorowań na covid -19. Zgodnie z wytycznymi od końca marca do 19 kwietnia prowadziliśmy zajęcia w formie zdalnej. Dzięki współpracy  nauczycieli wychowawców, lektorów języków obcych i  rodziców naszych przedszkolaków udało nam się prowadzić zajęcia z naszymi przedszkolakami z wykorzystaniem metod i technik nauki na odległość.  Był to również czas samokształcenia i samodoskonalenia kadry zygaka. Webinary, szkolenia online – porządkowanie materiałów i pomocy a następnie przygotowanie przedszkola do pracy stacjonarnej. Wszystkie przedszkolaki ochoczo wróciły do zajęć stacjonarnych gdy tylko wytyczne dla przedszkoli uległy zmianie 🙂 W kwietniu również zostały przekazane rodzicom dzieci 5-6-7 letnich diagnozy gotowości szkolnej . Prowadzone  są również  konsultacje z wychowawcami za pomocą zooma w celu omówienia ww. diagnoz . Przypominamy iż na konsultacje można umawiać się z nauczycielami telefonicznie pod nr telefonu 665055300.