Podsumowanie miesiąca Luty 2021

Podsumowanie miesiąca  Luty 2021

„Idzie luty podkuj buty” tak brzmi dawne przysłowie. Oznaczające że jeszcze w lutym zima może zagościć i pokazać swoje prawdziwe oblicze. I tak właśnie było. Zimowa aura sprzyjała zabawom na śniegu, obserwacji przyrody i dokarmianiu przez nasze przedszkolaki ptaków:)

Luty obfitował również w wydarzenia z naszego kalendarium, zrealizowaliśmy kolejne zagadnienia w ramach projektów własnych dotyczących tematyki związanej z kosmosem oraz jakże ważnych emocji 🙂 Obchodziliśmy tradycyjnie tłusty czwartek, a w walentynki zorganizowaliśmy IV już konkurs recytatorski w którym wzięło udział niemal 50% przedszkolnej społeczności. W tym dniu odwiedzili nas również nasi podręcznikowi przyjaciele #Olek_i_Ada

Miesiąc zakończyliśmy prawdziwym przytupem zorganizowaliśmy bal karnawałowy, były tańce, konkursy i mnóstwo zabawy.

Skip to content