Podsumowanie miesiąca – czerwiec 2020

Kochani czerwiec przyniósł nam wiele aktywności. Udało nam się upamiętnić dzień dziecka, było kino z popcornem, farbowanie włosów i mini dyskoteki na placu zabaw. Wychowawcy realizowali tematyką bliską każdemu dziecku, poznawaliśmy dzieci świata, ich kulturę, zwyczaje, sposoby spędzania wolnego czasu, gdy tylko pogoda nam pozwalała korzystaliśmy z zabaw na naszym placu.

Do końca czerwca prowadzone były z dziećmi zajęcia stacjonarnie w przedszkolu oraz zdalnie za pomocą spotkań online, wymagało to od nas różnych rozwiązań logistycznych ale daliśmy radę.

Na podsumowanie wspólnej całorocznej zabawy pomyśleliśmy o małych upominkach dla naszych dzieci. Fotografie przygotowane przez Makar Print i filmiki zmontowane przez naszą Ciocię Ewelinkę zebrały w całość nasze tegoroczne wspomnienia z zabawy i nauki 🙂

Skip to content