Otwieramy rekrutację na rok szkolny 2023/2024

Otwieramy rekrutację na rok szkolny 2023/2024

Drodzy Rodzice,

Zbliża się czas wyboru przedszkola dla naszego dziecka. Szukamy  miejsca gdzie nasze dziecko zdobędzie wiedzę, umiejętności  i kompetencje, które pozwolą mu bez problemu poradzić sobie i odnaleźć się w realiach szkolnych.

Miło nam poinformować iż w tegorocznej rekrutacji oferujemy miejsca dla dzieci przygotowujących się do podjęcia nauki w szkole:)

Najbliższa rekrutacja skierowana jest do dzieci urodzonych w latach 2017-2018. Jest to rekrutacja uzupełniająca do tzw. „0”. Liczba miejsc jest ograniczona, a rekrutacja trwa do wyczerpania miejsc.

Jak pokazały wyniki diagnozy wstępnej gotowości szkolnej dzieci oraz z informacji od naszych absolwentów jesteśmy przekonani iż nasze przedszkolaki jako absolwenci są optymalnie przygotowani do szkoły zarówno pod względem dydaktycznym jak i emocjonalnym.

Szczegółowe informacje otrzymać można dzwoniąc pod nr. 665055814.

Skip to content