Minął nam miesiąc czerwiec

Minął nam miesiąc czerwiec

Podsumowanie czerwca 2021

Czas szybko mknie. Niedawno rozpoczynaliśmy nowy rok szkolny a już przyszedł czas na pierwsze pożegnania z przedszkolem.

Czerwiec jak wiecie upłyną aktywnie i bardzo wesoło.

Pierwszego czerwca z inicjatywy Rodziców udało nam się wspólnie zorganizować przedstawienie
„Rodzice dzieciom” pt. „ Dżungla”. Nagrany teatrzyk oraz życzenia, które rodzice przygotowali dla swoich pociech wywołały mnóstwo emocji była radość, duma i wzruszenie J Również nauczyciele przygotowali dla dzieci teatrzyk cieni o zabawnym „ Tumtumie”.

W czerwcowe soboty odbyły się pierwsze pidżama party w przedszkolu. Tu poziom przeżyć dzieci sięgał najwyższego szczytu Gór Świętokrzyskich. Dzieci tak przeżywały swoją pierwszą noc w przedszkolu ale i dla rodziców było to nowe doświadczenie. Nocowanie obejmowało kolację, zabawy w podchody, wspólne przygotowanie posiłków, pokaz mody na czerwonym dywanie oraz dyskotekę i kino nocne. Musicie wiedzieć, że wszystkie dzieci przespały całą noc a rankiem zadeklarowali chęć codziennego udziału w nocach w przedszkolu J

Zwieńczeniem miesiąca był zorganizowany piknik dla dzieci oraz obchody  IV urodzin przedszkola zygzak.

To był emocjonujący miesiąc.

Skip to content